خدمات ما

شرکت تکلا سازه ماهان با بیش از 17 سال سابقه فعالیت در زمینه شاپ دراوینگ و تهیه نقشه های کارگاهی خدمات ذیل را به مشتریان عزیز ارائه می دهد .

بخش اول طراحی و تهیه دفترچه محاسباتی

قبل از ساخته شدن هرگونه سازه ای اعم از سازه های فولادی و بتنی نیاز به طراحی سازه و تولید نقشه های سازه و در نهایت تولید نقشه های اجرایی سازه می باشد.

شرکت تکلا سازه ماهان با تخصص بیش از یک دهه با استقاده از مهندسین خبره و متخصص و همچنین با استفاده از استاندارد های بین المللی ( aisc ، aws ، asme ، astm ) پکیج کامل طراحی انواع سازه ها از قبیل ساختمانی و صنعتی و پالایشگاهی را انجام می دهد. شرکت تکلا سازه ماهان با توجه به تجارب گذشته و چالش های گذرانده به این توانایی رسیده است که طراحی و دفترچه محاسباتی انواع سازه ها را به نحو احسن انجام دهد .

بخش دوم تهیه نقشه کارگاهی ( شاپ دراوینگ )

پس از تعریف پروژه و تعیین ردیف بودجه، پروژه های دولتی و خصوصی و پس از تایید طراحی توسط ارگان  و سازمان های مربوطه پیمانکار و مجری تعیین می گردد که پیمانکار و مجری پروژه نیاز به نقشه های اجرایی (شاپ دراوینگ) را دارد. شرکت تکلا سازه ماهان با سابقه بیش از یک دهه و توانایی کامل نقشه های کارگاهی و مشتقات آنرا تولید و در اختیار پیمانکاران و مجریان محترم قرار خواهد داد.

بخش سوم تهیه کاتینگ شیت و wps type

پس از طراحی و شاپ دراوینگ و کاتینگ شیت ( گیوتین و CNC ) که جزء فعالیت ها و تخصص های شرکت تکلا سازه ماهان می باشد جهت کنترل شاپ دراوینگ و اجرا توسط دستگاه نظارت نیاز به نقشه ها و چک لیست ها و استاندارد های نظارتی می باشد که شرکت تکلا سازه ماهان با سابقه بیش از یک دهه در این زمینه تمامی اینگونه داکیومنت ها را در اختیار پیمانکاران و کارفرمای محترم قرار خواهد داد.

همین حالا تماس بگیرید 09131271107
ایمیل ما info@teklastr.com
آدرس شرکت اصفهان ،چهارباغ پایین،ک14 پ13